Centrum Papieru
Telefon do nasTELEFON
12 411 94 96

Aktualności

Prezentacja video - Drukarka Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer
Zapraszam do oglądania kolejnej prezentacji, w naszym sklepie mamy przyjemność gościć i testować rewelacyjne urządzanie firmy EPSON - Drukarkę EPSON Stylus PRO 4900... Jesteśmy pod wrażeniem :)
czytaj więcej »
NEC SPECTRAVIEW REFERENCE 241 - Prezentacja video.
W materiale video prezentujemy jeden z najpopularniejszych modeli profesjonalnych monitorów graficznych firmy NEC. Zobaczcie czym wyróżnia się ten niezwykły monitor NEC'a...
czytaj więcej »
Zmiana nazwy ILFORD GALERIE na ILFORD GALERIE Prestige Zmiana nazwy ILFORD GALERIE na ILFORD GALERIE Prestige
Firma ILFORD redefiniuje swoją linię podłoży GALERIE; tworzy nową linię PRESTIGE spełniającą wysokie standardy wyznaczane przez zawodowych fotografów.
czytaj więcej »
Drukuj nawet 50% taniej niż na laserze Drukuj nawet 50% taniej niż na laserze
Koszty wydruku o 50% tańsze niż przy drukarce laserowej? Czy to możliwe?
czytaj więcej »
Przegląd profesjonalnych monitorów graficznych NEC - Część 1
Dziś chcieliśmy zaprosić Was do Polskiego oddziału firmy NEC. Jest to jeden z wiodących producentów monitorów i projektorów multimedialnych. Jako partner firmy NEC mieliśmy okazję uczestniczyć w licznych spotkaniach szkoleniowych.
czytaj więcej »
ZAPOWIEDŹ - Drukarka Epson  Artisan 1430 Inkjet Printer ZAPOWIEDŹ - Drukarka Epson Artisan 1430 Inkjet Printer
W Las Vegas ruszyły właśnie targi elektroniki użytkowej CES – jedna z największych imprez tego typu na świecie. Zaprezentowano na niej wiele sprzętów fotograficznych, min Canona 1D X i Nikona D4, które zmienią rynek fotograficzny na lata. Nie mogło zabraknąć też nowości z działu drukarek fotograficznych. Epson zaprezentował nowy model drukarki Artisan 1430.
czytaj więcej »
WYWIAD wideo - Rynek profesjonalnych monitorów graficznych w Polsce.
Zapraszam do zapoznania się z wywiadem jaki udzielił nam Dyrektor Przedstawicielstwa NEC Display Solutions w Polsce, Pan Mariusz Orzechowski. Tematem rozmowy między innymi był rynek profesjonalnych monitorów graficznych w Polsce.
czytaj więcej »
HP - program wymiany - drukarki, skanery - ZOBACZ WIĘCEJ!
Niniejszy program daje Ci możliwość uzyskania pieniędzy za stary sprzęt komputerowy przy minimum wysiłku. Jeśli jesteś w posiadaniu jednego lub kilku produktów biorących udział w programie i nabyłeś ów produkt (produkty) w czasie trwania oferty promocyjnej, możesz nam odsprzedać stary, używany sprzęt po godziwej cenie.
czytaj więcej »
Cyfrowa ciemnia - obróbka i druk fotografii w domu - część 3 Cyfrowa ciemnia - obróbka i druk fotografii w domu - część 3
Nowy rok to dobry okres do podejmowania wyzwań i realizowania postanowień. Proponuję postanowić sobie, że będziemy dbać o poprawną pracę z kolorem naszych prac.
czytaj więcej »
Zarządzanie barwą - matryce LCD wstęp do przestrzeni barw Lab i innych - część 3 Zarządzanie barwą - matryce LCD wstęp do przestrzeni barw Lab i innych - część 3
W tym odcinku Paweł opowie Wam o rodzajach matryc używanych w monitorach, dowiecie się czym się różnią jaką wybrać i dlaczego. <br> Pod koniec kilka słów wstępu do następnych artykułów dotyczących Przestrzeni barwowej Lab. <br> Zachęcam do czytania.
czytaj więcej »
Cyfrowa ciemnia - obróbka i druk fotografii w domu - część 2 Cyfrowa ciemnia - obróbka i druk fotografii w domu - część 2
W tym tygodniu poruszymy <b>temat oświetlenia. </b> <br> Wiemy już jak poprawnie umiejscowić monitor. <br> Wiemy również, że oświetlenie w miejscu pracy powinno mieć średnią wartość by nie wpływać na naszą percepcję obrazu. <br> Pojawia się tu jednak problem z poprawną oceną już wydrukowanych obrazów...
czytaj więcej »
Zarządzanie barwą - Wstęp o monitorach LCD  - część 2 Zarządzanie barwą - Wstęp o monitorach LCD - część 2
Witam wszystkich ponownie w kolejnej części o zarządzaniu barwą. Dzisiaj wyjaśnimy jak działa Monitor LCD. Monitory LCD są teraz dostępne w prawie każdym sklepie komputerowym, z tą technologią stykamy się na co dzień w naszych domach firmach. Oczywiście monitory LCD mają swoje wady i zalety, pierwszymi rzucającymi się w oczy zaletami są rozmiary w porównaniu do monitorów CRT, które były ogromne, minusem jest to, że matryca monitora LCD jest bardzo wrażliwa na dotyk. Poniżej przedstawię jeszcze kilka istotnych informacji, które mam nadzieję zainteresują i wprowadzą Was do kolejnego rozdziału zarządzania barwą :)
czytaj więcej »
Głowice drukujące  -  różne technologie druku Głowice drukujące - różne technologie druku
Zapraszam do przeczytania krótkiego artykułu na temat technologii druku, rodzaju głowic drukujących, zasady ich działania. Jak to się dzieje, że tusz jest przenoszony na papier? Czy wiecie, że w typowych wkładach HP tusz wystrzeliwany jest z dysz z prędkością około 50km/h?
czytaj więcej »
Cyfrowa ciemnia - obróbka i druk fotografii w domu. Cyfrowa ciemnia - obróbka i druk fotografii w domu.
Lat temu kilka, fotografia analogowa opierała się na samodzielnej pracy. Fotograf, tak zawodowiec jak i amator sam przygotowywał swoje fotografie, od pomysłu, przez wykonanie, po wywołanie i wykonanie odbitki. Cała żmudna praca ciemniowa wymagała sporo wiedzy, czasu i doświadczenia. Dziś całość pracy znów możemy wykonać samodzielnie...
czytaj więcej »
Prezentacja video - drukarka Epson Stylus Pro 3880 Prezentacja video - drukarka Epson Stylus Pro 3880
Witam. Z z przyjemnością prezentujemy Wam nasz ostatni materiał video pokazujący profesjonalną drukarkę EPSON Stylus Pro 3880. Zapraszam do oglądania!
czytaj więcej »
Zarządzanie barwą - kolory, czopki, pręciki i inne - część 1 Zarządzanie barwą - kolory, czopki, pręciki i inne - część 1
Witam serdecznie! Od dzisiaj postaram się systematycznie dodawać i opisywać tematy związane z zarządzaniem barwą i oczywiście odpowiadać na nurtujące Was pytania związane z tym zagadnieniem :) Zapraszam do czytania.
czytaj więcej »
Urodziny Klubu Pauza w Krakowie - relacja z imprezy (byliśmy tam :) Urodziny Klubu Pauza w Krakowie - relacja z imprezy (byliśmy tam :)
Co roku Pauza zaprasza swoich Przyjaciół na Urodziny. Ten jeden raz w roku Galeria Pauza zmieniła się się w przestrzeń, w której odbywa się niezwykła - urodzinowa - sesja fotograficzna połączona z otwarciem wystawy „Twarzowa Kolekcja”.
czytaj więcej »
PROMOCJA - Drukarka laserowa mono HP P1102 (A4) CE651A
PROMOCJA! Niedroga, nieduża i tania w eksploatacji drukarka do małego biura lub domu. Ma zwartą budowę, więc nie zajmuje za dużo miejsca na biurku, dodatkowo posiada nowoczesny design i ładnie się prezentuje. Wydajna i wytrzymała - czego chcieć więcej?
czytaj więcej »
Test - profesjonalny monitor firmy NEC P241W Test - profesjonalny monitor firmy NEC P241W
Z przyjemnością prezentujemy Wam najnowszy test profesjonalnego monitora NEC P241W. Bawicie się przetwarzaniem obrazu, obróbką przygotowaniem do druku? Koniecznie zapoznajcie się z testem :)
czytaj więcej »
Relacja video - szkolenie zarządzanie barwą Centrum Papieru Relacja video - szkolenie zarządzanie barwą Centrum Papieru
Warsztaty zarządzania barwą mamy już za sobą. Ubiegła niedziela była dla nas bardzo pracowitym dniem. Wysiłek organizacyjny spotkał się jednak z bardzo dobrym odbiorem. Około stu dwudziestu (!) gości na naszych pierwszych warsztatach to fantastyczna wręcz frekwencja.
czytaj więcej »