Tonery
Twoje konto
Twój koszyk
jest pusty
0,00 zł
Brak produktów w koszyku
Suma: 0,00
Przejdź do koszyka »
Warto sprawdzić:
- Promocje - Wyprzedaże - Nowości


Dane firmy
Centrum Papieru Dariusz Jucha
ul. Wolska 2c
30-663 Kraków
NIP: 676-117-76-89

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek od 9.00 do 17.00
Sobota od 10.00 do 14.00

Konto bankowe
Bank PEKAO SA
76 1240 4878 1111 0000 4716 4491

Telefony ogólne
12 411 94 96, 12 421 15 77
12 31-22-500, 12 31-22-583
12 431 13 10
ZAPYTAJ ON-LINE
Jeżeli nasi handlowcy są dostępni możesz porozmawiać przez Chat on-line

- Chat on-line z konsultantem

Tel. kom:
505 258 356
504 128 135

SKLEP FIRMOWY:

ul. Wolska 2c
30-663 Kraków
sklep.firmowy@centrumpapieru.pl
Telefon: 12 411 94 96 wew. 2
Telefon:   33660830

DZIAŁ HANDLOWY:

Dominika Gajoszek
specjalista ds. obsługi Klienta
dominika.gajoszek@centrumpapieru.pl
Telefon: 12 411 94 96 wew. 1
Telefon:   5879481
Paweł Rakoczy
specjalista ds. sprzedaży
sklep.firmowy@centrumpapieru.pl
Telefon: 12 411 94 96 wew. 2
Telefon:   33660830
Karol Siemiński
specjalista ds. sprzedaży
karol@centrumpapieru.pl
Telefon: 12 411 94 96 wew. 2

SKLEP INTERNETOWY:

Dominika Gajoszek
specjalista ds. sprzedaży
dominika@centrumpapieru.pl
Telefon: 12 411 94 96 wew. 1
Telefon:   5879481

DZIAŁ ALLEGRO:

Grzegorz Łapa
specjalista ds. handlu
grzegorz@centrumpapieru.pl
Telefon: 12 411-94-96 wew. 7
Telefon:   8436545

DZIAŁ URZĄDZEŃ WIELKOFORMATOWYCH:

Mateusz Homoncik
specjalista ds. urządzeń wielkoformatowych
mateusz@centrumpapieru.pl
Telefon: 12 411 94 96 wew. 4
Telefon:   52908139
Krzysztof Liszka
specjalista ds. urządzeń wielkoformatowych
krzysztof@centrumpapieru.pl
Telefon: 12 411 94 96 wew. 4
Telefon:   60496644
Paweł Rakoczy
specjalista ds. urządzeń wielkoformatowych
pawel.rakoczy@centrumpapieru.pl
Telefon: 12 411 94 96 wew. 4
Telefon:   37452781

DZIAŁ REKLAMACJI:

Telefon: 12 411-94-96 wew. 1

ROZWÓJ BIZNESU / MARKETING:

Łukasz Grabuś
lukasz@centrumpapieru.pl
Telefon: 12 411-94-96

KSIĘGOWOŚĆ:

Telefon: 12 411-94-96 wew. 5

ZAKUPY / SPRZEDAŻ HURTOWA:

Grzegorz Łapa
specjalista ds. handlu
grzegorz@centrumpapieru.pl
Telefon: 12 411-94-96 wew. 7
Telefon:   8436545

SERWIS PLOTERÓW EPSON - GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY (SERIA P)

Krzysztof Liszka
Serwisant
krzysztof@centrumpapieru.pl
Telefon: 2 411 94 96 wew. 4
Telefon:   60496644
Daniel Tabiś
Serwisant
daniel@centrumpapieru.pl
Telefon: 12 411 94 96 wew. 4
Paweł Rakoczy
Serwisant
pawel.rakoczy@centrumpapieru.pl
Telefon: 12 634 34 34
Telefon:   47777343
Mapa dojazdowa ( dojazd do ulicy Wolskiej 2c od ul. Wielickiej )
Wyświetl większą mapę
Powrót do menu
Warto sprawdzić:
- Promocje - Wyprzedaże - Nowości