Centrum Papieru
Telefon do nasTELEFON
12 411 94 96
Ocena sklepu
Nasze certyfikaty
  • {$partner.title}
  • {$partner.title}
  • {$partner.title}
Obecni w serwisie

Papier w roli IMPRIME 1118mm x 30m 180g/m2 - powlekany, do plotera 1118X30PAP 180G

imprime
Papier w roli IMPRIME 1118mm x 30m 180g/m2 - powlekany, do plotera
3,76 zł/m2 netto

Zapytaj o produkt
Kod produktu1118X30PAP...
Dostępność Wycofany

Papier w roli IMPRIME 1118mm x 30m 180g/m2 - powlekany, do plotera

Papier w roli IMPRIME

- szerokość: 1118mm
- długość: 30m
- gramatura: 180g/m2
- gilza: 2"
- powlekany
- dobra jakość za korzystną cenę

Powlekany papier matowy Imprime o gramaturze 180g to więcej niż papier CAD. Mimo podstawowego zastosowania jaki jest druk projektów architektonicznych i inżynierskich, podłoże to posiada wiele dodatkowych zastosowań. Gramatura i jakość papieru pozwala bowiem na zadruk intensywniejszy i użycie większej ilości tuszu. Wiąże się to bezpośrednio z poszerzeniem możliwości tego medium p prace graficzne i fotograficzne. Przekłada się to praktycznie na możliwość produkcji małych nakładów plakatów, grafik informacyjnych czy mniej wymagających fotografii. Zdecydowanie zlecamy zadruk atramentem pigmentowym

By poprawnie wykonać taki wydruk warto skorzystać z menu plotera i wskazać papier jako jako grubsze podłoże graficzne. W przypadku Epsona będzie to np Singheweight Doubleweight Matte Paper, w Canonie Heavyweight Coated paper lub Matte Coated Paper 180. Jest to jednak ustawienie zależne od danego urządzenia i wymaga samodzielnych prób. By uniknąć falowania papieru wynikłego ze zbyt intensywnego zadruku, należy ustawić opcję druku jednoprzebiegowego i spowolnić maksymalnie jego szybkość. Daje to więcej czasu na wchłonięcie tuszu. W sytuacji falowania papieru należy zrolować wydruk tuż po zadruku by sechł napięty, uniemożliwiając falowanie.

W odpowiednich warunkach papier Imprime pozwala na uzyskanie zadowalających rezultatów w mało wygórowanej cenie. Szczególnie polecany do zastosowań reklamowych wewnętrznych, lub w krótkookresowych zastosowaniach zewnętrznych. W przypadku zastosowań zewnętrznych warto by druk nie był narażony na nadmierną wilgoć, zaleca się też by zadruk wykonano techniką pigmentową.

 

 

Cennik_rolek_pdf


 

Parametry podstawowe
Rodzaj nośnika: Papier
Przeznaczenie: CAD / GIS / POS
Szerokość roli [mm]: 1118
Długość roli [m]: 30
Gramatura [gsm]: 180
Średnica gilzy: 2" (5 cm)
Wykończenie nośnika: Powlekany (coated)

Plotery CAD / GIS / AEC

Plotery fotograficzne

Wielkoformatowe urządzenia MFP